Objevte 6 způsobů, jak se podělit o vaše fotky

Se ZPS X skvělé fotky nejen vytvoříte, ale také se o ně podělíte se svými blízkými. Na výběr máte hned 6 způsobů, které mají jedno společné – jsou intuitivní, rychlé a spolehlivé. Pojďme si prohlédnout jeden po druhém.

 
 

1. Odkazy

Odkazem můžete snadno sdílet velké fotky i celá alba. Stačí vybrat fotky a v pravém panelu kliknout na SdíletOdkaz. Vygenerovaný odkaz povede na soukromé album, které bude přístupné pouze přes tento odkaz.

Každý odkaz má platnost 3 měsíce, můžete ho ale smazat kdykoliv dříve. Stačí kliknout na SdíletSdílené odkazy. Zde uvidíte všechny své dosud vygenerované odkazy a dobu, která zbývá do jejich vypršení.

 

2. Sociální sítě

Toto je perfektní volba pro uživatele Facebooku a Twitteru. Postup je stejný jako při sdílení odkazem, pouze místo Odkaz nyní zvolíte sociální síť, na kterou chcete fotky sdílet. Přihlášení k Facebook nebo Twitter účtu bude vyžadováno pouze při prvním použití tohoto nástroje.

Vyberte fotky, připište komentář, klikněte na Odeslat a je to – vaše fotky mohou začít sbírat lajky a srdíčka!

 

3. Pohlednice

V menu Sdílet najdete také položku Pohlednice, díky které můžete z vašich fotek vytvořit a odeslat originální papírovou pohlednici. Stačí vybrat fotku, vepsat vzkaz a zadat adresu. O zbytek se postaráme my – pohlednici vytiskneme a doručíme kamkoli na světě.

 

4. Zonerama

Přímo ze ZPS X můžete sdílet fotky i na Zoneramě – bezplatné online galerii s neomezeným úložným prostorem. Stačí vybrat fotky a přetáhnout je do sekce Zonerama v levém panelu. Můžete si vybrat, zda bude album veřejně přístupné, nebo skryté.

 

5. Fotopředměty

Toto je naprostá bomba – v novém modulu Vytvořit sestavíte fotoknihu, kalendář i fotoobraz. Hotový fotopředmět na dvě kliknutí objednáte a za pár dní už bude dělat radost vám nebo vašim blízkým.

 

6. Video

V modulu Vytvořit vyrobíte z vlastních fotek kromě fotopředmětů také stylové HD video. Stačí přetáhnout snímky na časovou osu, přidat hudbu, zvolit animaci a stylová prezentace vašich fotek je na světě. Nástroj využijete i pro vytvoření časosběrného videa (time-lapse).
 

 

Všechny způsoby sdílení fotek v ZPS X jsou jednoduché a intuitivní. Vyzkoušejte si je a podělte se o vaše vzpomínky ještě dnes.

 

Už jste jen krok od skvělých fotek

Vyzkoušejte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zdarma a bez závazků!
 
Stáhnout zdarmaPodporuje Windows 7, 8 a 10.