Co je to předplatné Zoner Photo Studia X?

Místo drahých licencí pro jednotlivé verze (které časem zastarají) platíte pravidelnou nízkou částku jednou ročně. Vlastníte neustále aktuální program a dostáváte bez čekání několikrát ročně hromadu novinek a vylepšení pro ZPS X.

 
Chci si předplatit ZPS X
 
 

Výhod předplatného je ale mnohem více,
podívejte se sami:

 

První měsíc
je zdarma

Ještě před pořízením předplatného si můžete ZPS X stáhnout na 30 dní zdarma. Během této doby vám pomůžeme se v programu zorientovat a dostat práci v něm do krve.

 

Předplatné
je nezávazné

Nad předplatným máte absolutní kontrolu. Prodloužení zvládnete na pár kliknutí. Nebo si nastavte automatické prodlužování, starosti s předplatným hoďte za hlavu a soustřeďte se na vaše fotky.

 

Uplynutím předplatného
to nekončí

Pokud se rozhodnete předplatné – třeba jen dočasně – neprodloužit, nic se neděje. Vaše fotky budete moci i nadále prohlížet, exportovat a vyrábět z nich fotopředměty.

 

20 GB místa na Zoner
Photo Cloudu zdarma

Zoner Photo Cloud je vaše osobní online úložiště pro fotky či jiné soubory. K fotkám na něm uloženým můžete přistupovat přímo z vašeho ZPS X. Jako bonus k předplatnému získáte prvních 20 GB na tomto úložišti zdarma.

 

Instalace na neomezený
počet vašich PC

Díky Zoner účtu můžete pracovat na neomezeném počtu počítačů, nemusíte si pro každý z nich platit samostatnou licenci. A za mírný příplatek bude moci ZPS X používat i zbytek vaší domácnosti. 

 
 

Vyvolání fotek
ze ZPS zdarma

Že v ZPS X můžete objednávat vytištěné fotky, to asi víte. Co ale nevíte je, že vám jich k předplatnému dáme 15 zdarma do začátku. Stačí naklikat libovolné množství fotek 10×15 cm, v objednávce vám fotky zdarma odečteme. A až si předplatné za rok prodloužíte, zvýšíme vám počet nevyužitých fotek zdarma opět na 15.

 
Předplatit ZPS X
 
 

Jako předplatitel od nás dostanete
luxusní péči

 
Předplatitelé u nás mají přednost před všemi ostatními.
Napište nám na chatu, e-mailem nebo na sociálních sítích, naši specialisté jsou tu pro vás.
 
 
 

A co na ZPS X říkají fotografové?

 
 
„Naprostá spolehlivost, kvalitní výrobek a hlavně perfektní servis po nákupu! Vřele doporučuji.“
 
Josef Tichý
 
„ZPS X mi velmi pomáhá při jakýchkoli úpravách mých fotek.“
 
Martin Rachota
 
„Nabízí vše, co potřebuje 'normální' fotograf.“
 
Danuše Hlaváčová
 
 
Předplatit ZPS X
 
 

Jak předplatné ZPS X funguje a jaká má pravidla:

  • Trvání: Vaše předplatné platí na dobu jednoho roku a začíná běžet v okamžiku uhrazení objednávky.
  • Prodlužování: Pro bezstarostné používání ZPS X doporučujeme nastavit si automatické prodlužování předplatného (platí pro platbu kartou a přes PayPal). V opačném případě je potřeba roční poplatek uhradit ručně každý rok. Předplatné pak prodlužte klidně s měsíčním předstihem – začne platit vždy až po vypršení stávajícího předplatného, takže nepřijdete ani o den a zároveň máte jistotu, že váš program bude vždy plně funkční.
  • Vypršení: Po skončení předplatného vám poskytneme měsíční ochranné období, během kterého můžete licenci programu prodloužit bez přerušení plné funkčnosti programu. Prodloužením předplatného v ochranném období dojde k navázání na předchozí běžící předplatné a zachování případných nároků na zvýhodnění. Příklad: Koupíte si ZPS X 20. 9. 2016 a předplatné prodloužíte až 30. 9. 2017. Druhý rok předplatného vyprší 20. 9. 2018.