výuka v Zoner Photo Studiu

Zoner Photo Studio:
Efektivní výuka práce s fotografií

Zoner Photo Studio je osvědčený kancelářský program na práci s fotografiemi, který vyniká širokými možnostmi použití a srozumitelným uživatelským rozhraním. Základy správy a editace fotografií díky němu předáte během několika lekcí.

Stáhnout zdarma Koupit licenci

 
 
 

Bohatě vybavený program na fotky

ZPS je grafický program typu „vše v jednom“, který zvládne všechny běžné operace s fotkou, a nahradí tak několik jiných programů.

 

Rychlé
vylepšení fotek:

Chtějte dokonalost. Vaše fotky si přece zaslouží být krásné. A to, co je na fotce důležité, má být dobře vidět. Se ZPS tyto základní úpravy zvládnete na pár kliknutí.

 
 

Přehledná správa
a sdílení fotek:

Pořádek musí být. Aby každá uložená fotka byla v budoucnu dohledatelná, stačí ji označit a zatřídit. On-line sdílení a publikování jde také skoro samo.

 
 

Kreativní
grafické úpravy:

S pomocí desítek editačních nástrojů a filtrů vytvoříte originální grafické návrhy a montáže. Ať už má výstup sloužit k umění, reklamě nebo výuce.

 
 

Důstojná prezentace
a tvorba:

Zhmotněte ty nejlepší kousky. Přímo v ZPS si sestavíte různé fotopředměty a objednáte si jejich tisk. Umí také posílat pohlednice a vytvářet videa.

 
 

Zobrazit podrobný přehled funkcí

 
 
 
doc. Tomáš Kubálek Výborné nástroje pro editaci a využití metadat včetně GPS souřadnic, zobrazení fotografií a tras v mapách. Pracovat se ZPS učíme studenty v povinném předmětu Fakulty mezinárodních vztahů VŠE i v několika předmětech na Univerzitě třetího věku VŠE. Využíváme zvýhodněnou multilicenci pro školy.
 
doc. Tomáš Kubálek
Vysoká škola ekonomická v Praze
 
Kaprálův mlýn pořádá vzdělávací programy pro žáky především středních škol. Během několikadenního pobytu zkoumají přírodu Moravského krasu. Vyvrcholením každého kurzu je zpracování vlastního badatelského projektu. Jednotlivé týmy svoji práci ilustrují fotodokumentací. Zoner Photo Studio je ideálním nástrojem pro zpracování fotografií od probírky po ořezy a úpravy. Jeho výhodou je intuitivní rozhraní, takže základní úpravy zvládnou i žáci.
 
Michal Medek
Junák, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
 
 
 

Vzděláváte se s námi

Pro zájemce z vaší školy rádi připravíme individuální proškolení.
A pokud se raději učíte sami, desítky návodů najdete v našem magazínu Milujemefotografii.cz.

 

Nejnovější články o práci se ZPS v magazínu

 
 

Vyzkoušejte ZPS X a udělejte si vlastní názor

Nejnovější verze na 7 dní zdarma a bez závazků!
 
Stáhnout zdarmaPodporuje Windows 10.
 

Licence pro všechny typy škol

Licence pro výuku si u nás můžete pořídit za výrazně nižší ceny, než jsou ty běžné komerční. Ať už si zvolíte licenci předplacenou, nebo trvalou, výdaje na jednoho uživatele či počítač se mohou pohybovat pouze v řádu desetikorun.

Zobrazit podrobnosti o licencích a cenách

 

Neustále aktuální program

Pro Zoner Photo Studio X několikrát ročně vydáváme balíčky s novými funkcemi a vylepšeními. Tady jsou hlavní novinky: práce ve vrstvách a maskách, videostřižna, nástroje na automatickou detekci obličejů a mnohem více!

Zobrazit kompletní přehled novinek v ZPS X

 
 
 

Krásně se s ním učí

Kdo používá systém Windows, rychle se naučí i se Zoner Photo Studiem. Stojí na podobných principech ovládání. Tím pádem se můžete rovnou věnovat výuce práce s fotografií. Program i informace k němu jsou v češtině. Bez jazykové bariéry se přece učí ještě snadněji.

 

Narazíte na něj všude

Práce s fotografiemi bude pro většinu vašich absolventů denním chlebem. Proto je na místě, aby jí rozuměli. Ve své praxi se budou často potkávat se Zoner Photo Studiem. Je totiž v Česku nejpoužívanějším programem na fotky ve firmách a dalších organizacích.

 
 
 

Příklady použití

Možnosti využití programu ve školách zahrnují mnohem více než výuku digitální fotografie. Podívejte se, jak můžete svou investici co nejlépe zužitkovat.

 
 
 
 
 

Můžeme vám poradit?
Napište nám!

 

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Odeslat

Kontakt

Tomáš Paulík
 

Tomáš Paulík
Velké multilicence, školy, úřady, školení
+420 736 510 023
multilicence@zoner.cz