Zoner Photo Studio X nově nabízí měsíční platby za licence

(12. dubna 2018, Brno) - Všestranný program pro správu a editaci fotek Zoner Photo Studio X nabízí uživatelům novou možnost platby. Platby za roční licenci je možné nově rozložit rovnoměrně po měsících do celého roku.

“Chceme tak vyjít vstříc uživatelům, kteří nechtějí platit jednorázově větší sumu a je jim příjemnější mít platbu licence rozloženou do celého roku,” vysvětluje změny v modelech platby Michal Prouza, ředitel softwarové divize Zoner software, a.s.

Zoner Photo Studio X si tak uživatelé mohou pořídit za jednorázovou sumu 1188 Kč nebo nově za měsíční platbu 119 Kč. Roční platba tak zůstává o 17 % výhodnější a uživatelé s měsíčními platbami na ni můžou v dalších letech snadno přejít. Majitelé starších verzí ZPS mohou využít speciální zvýhodněnou cenu 69 Kč měsíčně na prvních 24 měsíců. Uživatelé mohou platit měsíčně i rodinný plán (dříve pojmenovaný jako rozšíření licence na všechny uživatele v domácnosti), ten je bude stát navíc 49 Kč měsíčně k základní licenci.

Měsíční platba (celkem za rok) Roční platba
ZPS X - licence pro jednoho uživatele 119 Kč (1428 Kč) 1 188 Kč
ZPS X - pro majitele starších verzí 69 Kč* (828 Kč)
*na prvních 24 měsíců
708 Kč
ZPS X - rodinný plán příplatek 49 Kč (588 Kč) příplatek 468 Kč

Měsíční platby budou strhávány automaticky, lze tedy využít jen platební metody, které toto dovolují - platební kartu nebo Paypal. Uživatelé najdou veškerou správu platebních metod a platebních dokladů v administraci svého Zoner účtu.

Během předplatného mají uživatelé nárok na průběžné aktualizace programu či jiné materiály a také na přednostní technickou podporu zdarma.

Plná verze programu je ke stažení a vyzkoušení na 7 dní zdarma na adrese www.zoner.cz.

 
 

ZONER software je autoritou v oblasti digitální fotografie. Přes dvacet let přináší řešení pro fotografy, počínaje v Česku nejpopulárnějším fotografickým programem Zoner Photo Studio přes online galerii Zonerama až po magazín Milujemefotografii.cz a širokou nabídku fotopublikací. Je také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA zaměstnává přes 100 pracovníků.

 
 

Kontakt pro novináře:
Michal Prouza
Ředitel SW divize
Tel.: +420 736 510 092 | e-mail: michal.prouza@zoner.cz
www.zoner.cz | www.zonerama.com | www.milujemefotografii.cz