Ochrana soukromí a nakládání s citlivými údaji

Zde vám ukážeme, jak nakládáme s citlivými údaji, které nám při používání našich služeb poskytujete. Můžete zůstat v klidu, všechny údaje jsou u nás v bezpečí a vaše data nikomu neprodáváme.

Každý uživatel může požádat o okamžité vymazání veškerých informací, ale ztrácí tím možnost získávat informace o novinkách, návodech a speciálních akcích pro věrné zákazníky. Žádost o vymazání je možné zaslat na info@zoner.cz. Upozorňujeme, že zákonem vyžadované informace o provedených nákupech uchovávat musíme.

Používáním tohoto webu souhlasíte s politikou ZONER software, a.s., při práci s osobními daty. Tato politika může být změněna zveřejněním její nové verze na této stránce. Web www.zoner.cz (a další jazykové mutace) je provozován "tak jak je" bez záruky kvality, úplnosti informací, přesnosti, dostupnosti, vhodnosti, prodejnosti. ZONER software, a.s., není odpovědný za přímé, nepřímé, vedlejší a následné škody a události.

Proces objednávky Zoner Photo Studia přes www.zoner.cz

Jaké údaje ukládáme?
Veškeré údaje, které nám zadáte do objednávky. U elektronických licencí zejména e-mail a telefonní číslo. U objednávek fyzického zboží také vaši adresu a související údaje. Pokud požádáte daňový doklad na konkrétní jméno nebo společnost, ukládáme i tyto údaje.

Proč je ukládáme?
Údaje uchováváme z důvodu bezchybného doručení zboží, následné evidence licencí a pro marketingové účely. Telefonní číslo využíváme, pokud selže doručení e-mailu nebo pokud vám potřebujeme dát vědět, že zásilka je připravena k vyzvednutí. Doručovací údaje poskytujeme dále zvolené přepravní společnosti v nezbytně nutné míře.

Kam se údaje ukládají?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech bez přístupu externích subjektů.

Které údaje neukládáme?
Při platbě kartou neuchováváme údaje o platební kartě, tyto údaje zpracovává třetí strana - důvěryhodná platební brána. Stejně tak neuchováváme údaje z vašeho PayPal účtu.

Proces objednávky Zoner Photo Studia přes www.zoner.com

Proces objednávky je řízen naším online distributorem, společností cleverbridge AG. Zpracování plateb a plnění objednávek zajišťuje společnost cleverbridge AG, Brabanter Str. 2-4, 50674 Kolín nad Rýnem, Německo. Ochrana osobních údajů společností cleverbridge AG je definována dokumentem na adrese https://store.zoner.com/430/?scope=opprivacy&id=nzZuUI3TU7.

Jaké údaje ukládáme?
Jméno, příjmení, adresa, PSČ, město, země a e-mail. Pokud je nakupujcím obchodní společnost, uchováváme také její název a DIČ.

Proč je ukládáme?
Údaje uchováváme z důvodu bezchybného doručení zboží a následné evidence licencí a marketingové účely.

Kam se údaje ukládají?
Údaje o vaší objednávce se ukládají na zabezpečených serverech společnosti cleverbridge AG a na zabezpečených serverech naší společnosti.

Které údaje neukládáme?
Při platbě kartou neuchováváme údaje o platební kartě. Stejně tak neuchováváme údaje z vašeho PayPal účtu.

Zoner účet - snadná správa licencí

Jaké údaje ukládáme?
E-mailovou adresu uživatele a heslo pro přístup k účtu. V případě přihlašování přes externí služby (Facebook, Twitter, Google+) ukládáme také údaje nezbytné pro propojení s těmito službami. U objednávek služeb skrze PayPal a Google Play evidujeme čísla objednávek/transakcí kvůli ověření stavu platby a případným reklamacím.

Proč je ukládáme?
Údaje uchováváme z důvodu bezchybného doručení zboží, následné evidence licencí a pro marketingové účely.

Kam se údaje ukládají?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech.

Aplikace Zoner Photo Studio pro Windows

Jaké údaje ukládáme?
Při instalaci nebo aktualizaci softwaru je zaznamenána IP adresa posledního veřejně dostupného zařízení na cestě mezi našimi servery a vaším počítačem. Pokud jste k tomu dali souhlas (volbou “Podílet se na vývoji programu poskytnutím anonymních statistik o jeho používání”), může aplikace sbírat anonymní údaje statistické povahy o používání ZPS a odesílat je. Těmito údaji se nemyslí odesílání jakýchkoliv osobních souborů (fotografie, dokumenty) nebo identifikovatelných údajů.

Během instalace softwaru také můžeme anonymně sbírat data související s průběhem instalace a jejího případného neúspěchu, abysme dokázali odhalit možné chyby a rychleji je opravili. Ani v tomto případě nedochází k odesílání žádných citlivých údajů nebo souborů z vašeho počítače.

Proč je ukládáme?
Tyto údaje využíváme pro marketingové a vývojové účely (využívané funkce, způsob používání softwaru).

Kam se údaje ukládají?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech.

Online galerie Zonerama.com

Jaké údaje ukládáme?
E-mailovou adresu uživatele a heslo pro přístup k účtu. V případě přihlašování přes externí služby (Facebook, Twitter, Google+) ukládáme také údaje nezbytné pro propojení s těmito službami. Služba ukládá všechny nahrané fotografie a jejich metadata (EXIF informace). Ukládáme také IP adresu a čas posledního přístupu.

Proč je ukládáme?
Tyto údaje využíváme pro zajištění bezchybného chodu služby, odhalování chyb a marketingové účely.

Kam se údaje ukládají?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech.

Webové stránky Zoner.cz, Zoner.com a další jazykové mutace, stránky MilujemeFotografii.cz, stránky magazine.zonerama.com a další jazykové mutace, stránky zonerama.com.

Jaké údaje ukládáme?
Kromě výše uvedených údajů uchováváme údaje o prohlížených stránkách, navštívených odkazech a pohybu na našich stránkách. Tyto údaje se uchovávají zejména v souborech cookies na vašem počítači a jsou anonymizovány. Ze žádného z těchto údajů nelze jednoznačně určit vaši identitu.

Proč je ukládáme?
Tyto údaje využíváme zejména pro marketingové účely a zpracování ve službách Google AdWords, Google Analytics, Wingify Visual Website Optimiser, Seznam Sklik a Facebook. (Tento výčet se může měnit, ale povahou zůstávají použité služby stejné.)

Kam se údaje ukládají?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech a na serverech výše uvedených poskytovatelů analytických služeb.

Systém podpory produktů rodiny Zoner Photo Studia

Jaké údaje ukládáme?
Při žádosti o podporu ukládáme e-mail zákazníka, případně telefonní číslo, pokud jej poskytnete. Uchováváme také systémové informace o vašem PC, pokud je s námi nasdílíte.

Proč je ukládáme?
S pomocí těchto údajů vám můžeme rychleji a přesněji poskytnout technickou pomoc. Po vyřešení problému zůstávají tyto informace archivovány v našem systému podpory. Díky tomu můžeme v případě dalších nebo podobných problémů navázat s pomocí.

Kam se údaje ukládají?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech a na serverech výše uvedených poskytovatelů analytických služeb.

Pohodlný
a bezpečný nákup
  • Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí – ceníme si vaší důvěry a informace nikomu nepředáváme.
  • Způsob doručení přesně podle vašich potřeb. Elektronicky
    e-mailem, poštou, kurýrem, osobní odběr.
  • Na výběr máte z různých možností platby. Kartou, přes PayPal, převodem/složenkou, na dobírku, hotově.
  • V případě on-line platby kartou získáte licenci okamžitě. Transakci zabezpečuje platební brána GP WebPay.