Začínáme se Zoner Photo Studiem X!

Ahoj! Jsme rádi, že zkoušíte Zoner Photo Studio X. Abyste svým fotkám dopřáli maximum z tohoto softwaru, je potřeba mít v malíku základy. Vykročte vstříc kvalitním úpravám tak, že si pustíte tento krátký přehled (3:38) o rozhraní Zoner Photo Studia X. Nebudete litovat 😉.

 


Uf, to bylo rychlé, že? Žádné strachy, na všechno se podíváme podrobněji v dalších částech tohoto průvodce. A dobrou zprávou je, že můžete ukojit svou zvědavost a prozkoumat jeho pokračování na vlastní pěst. Stačí kliknout na menu na straně tohoto článku a ponořit se do návodu, jak jen budete chtít.

A mimochodem, tohle není jediné video, které jsme pro vás připravili. Vlastně, na našem YouTube kanále jich najdete tucty. Přihlaste se k jeho odběru, ať vám ani jedno neuteče.

Inspirujte se

Vydáváme svůj vlastní magazín zaměřený na fotografii – má příznačné jméno, MilujemeFotografii.cz. Najdete v něm stovky článků a videí, které vám přináší tipy a triky nejen pro samotné focení, ale vytěžíte díky nim ze svého Zoner Photo Studia X úplné maximum.

Pusťte se do toho třeba metodicky a pročtěte si tyto články:

Skvělá zpráva je, že každý uživatel ZPS X dostane každý týden to nejlepší z našeho magazínu přímo do svého e-mailu. Takže vám žádná nová zajímavost neuteče.

Vidíte? Všechno, co potřebujete vědět, najdete v tomhle průvodci. Tak otevřete své Zoner Photo Studio X a pusťte se do upravování. A nezapomeňte, že naši strážní andělové z podpory jsou vždycky připraveni vám poradit. Stačí jim napsat zprávu (nebo odepsat na jakýkoliv e-mail, který jste od nás dostali).

Jste připraveni na další krok? Upravte svou první fotku.?