Tvořte fotopředměty přímo ze Zoner Photo Studia

Nyní snadno vytvoříte fotoknihu, obraz s vlastní fotkou nebo kalendář pro babičku rovnou v Zoner Photo Studiu X. Na několik kliknutí fotopředměty ihned objednáte a za pár dní už budou dělat radost vám nebo někomu blízkému.

 
 

Příprava přímo v ZPS X

Nemusíte se učit s novým programem. Všechny fotopředměty vyrobíte ze známého prostředí Zoner Photo Studia. Nový modul Vytvořit jsme připravili tak, aby vás srozumitelně provedl celým průběhem přípravy dat a objednání předmětů.

Příprava přímo v ZPS X
 

Skvělé jako dárek

Fotoknihy, obrazy i kalendáře udělají radost všem ve vašem okolí. Každému můžete připravit předmět s jinou sadou fotek a vytvořit tak originální dárek.

Skvělé jako dárek
 

Vysoká kvalita

Všechny fotopředměty připravujeme na profesionálních fototiskárnách ve vysokém rozlišení a s důkladnou výstupní kontrolou. To zajišťuje, že se budete chtít pochlubit s každým vyrobeným fotopředmětem.

Fotoknihy tiskneme ve špičkové kvalitě Standard Density. Jedná se o tisk na křídový papír na tiskárně HP Indigo. Knihy mají lepenou vazbu, tvrdé desky a laminovaný obal. Díky tomu vám fotokniha bude dělat radost i za mnoho let.

Vysoká kvalita
 

Pusťte se do tvoření

Knihu, obraz nebo kalendář s vlastními fotkami vytvoříte pohodlně ze Zoner Photo Studia X. Vyzkoušejte jej na první měsíc zdarma!
 
Stáhnout zdarmaPodporuje Windows 7, 8 a 10.
 

Kolik fotopředměty stojí?

Fotokalendáře

A3 jednoměsíční
349 Kč

A3 dvouměsíční
199 Kč

A4 jednoměsíční
249 Kč

A4 dvouměsíční
149 Kč

Fotoknihy

A4 – na výšku, 24 stran
599 Kč

A4 – na šířku, 24 stran
599 Kč

20×20 cm, 24 stran
599 Kč

List (2 stránky) navíc
lze přidat až 38 listů
10 Kč

Fotoobrazy

40×30 cm
449 Kč

40×60 cm
749 Kč

30×90 cm
699 Kč

 

Doba dodání

Fotoobrazy a kalendáře předáváme dopravci do 2 pracovních dní od přijetí. Fotoknihy předáváme do 4 pracovních dní. Dopravce vám zásilku doručí do následujícího pracovního dne na adresu v ČR, do 2 pracovních dní na adresu na Slovensku, do 7 pracovních dní na adresy v ostatních státech EU a do 15 pracovních dní na adresy ve všech ostatních zemích.

Poštovné a balné

Náklady na zaslání fotopředmětů

Balné
Poštovné v ČR
Poštovné do SR
Poštovné zbytek EU
Poštovné mimo EU

29 Kč
79 Kč
129 Kč
199 Kč
499 Kč

 
Všechny ceny uvádíme včetně DPH. Výrobu fotopředmětů zajišťuje společnost 24print s.r.o., odborník v oblasti výroby fotodárků.