Vytiskněte si vzpomínky přímo ze ZPS X

 

Nenechejte vzpomínky blednout v počítači. Vytiskněte si fotky, plakáty, fotomagnetky, vlastní kalendáře nebo fotoobrazy přímo ze Zoner Photo Studia X.

 

Fotopředměty až domů na pár kliknutí

 

Kvalitní tisk v malých i velkých formátech

Magnetky na ledničku, fotoplakáty na zeď i obrazy na pevné desce tiskneme kvalitně a na prémiové materiály. Vyberte si svůj formát přímo v ZPS X a pak už jen přemýšlejte, kde najdete dost místa na zdi.

 

Vyrobeno přímo v ZPS X

Nemusíte nic stahovat ani se přihlašovat na cizí weby. Stačí se jen v Zoner Photo Studiu X přepnout do modulu Tisk, který vás provede přípravou dat i objednávkou.

Jak na to? Přečtěte si článek Jak z fotek vytvořit fotopředměty.

Jak fotopředměty vytvořit?

Snazší to být nemůže – fotopředměty si v ZPS X vytvoříte i objednáte.

 

Chcete se do toho pustit? Začít můžete klidně hned.

Vyzkoušet ZPS X zdarma

Ceník fotopředmětů

Fotky, magnetky, obrazy i kalendáře vytvoříte na pár kliknutí v ZPS X. My je vyrobíme, zabalíme a doručíme až k vám domů. Kolik to bude stát?

 

Fotokalendáře

A3 jednoměsíční A3 dvouměsíční A4 jednoměsíční A4 dvouměsíční
449 Kč 259 Kč 299 Kč 169 Kč
A5 stolní
měsíční
A5 stolní
týdenní
30 × 14 cm
stolní týdenní
30 × 14 cm
stolní 14denní
299 Kč 429 Kč 449 Kč 399 Kč
HD A3 jednoměsíční
999 Kč 

Nástěnné fotokalendáře standardně tiskneme digitálně na kvalitní papír 250g SD Foto Print, lesklý. HD luxusní kalendář je tištěný na prémiový fotopapír 266g HD Profi Foto.

 

Doba dodání

Fotopředměty zpracováváme ihned po doručení objednávky tak, aby byly co nejdříve u vás. Doba doručení se liší podle lokace adresáta a druhu fotopředmětu.

  ČR SR ostatní státy EU státy mimo EU
Fotokalendáře 4 5 10 18
Fotoknihy 7 7 12 20
Fotoobrazy 4 5 10 18
Fotky 4 5 10 18
Magnetky 4 5 10 18
 

Poštovné a balné

Náklady na zaslání fotopředmětů

 
Balné 39 Kč
Poštovné v ČR 99 Kč
Poštovné do SR 129 Kč
Poštovné zbytek EU 199 Kč
Poštovné mimo EU 499 Kč
 

Všechny ceny uvádíme včetně DPH. Platba je možná kartou nebo PayPalem. Výrobu fotopředmětů zajišťuje společnost 24print s.r.o., odborník v oblasti výroby fotodárků.

 

Před vytvořením nového projektu si dejte pozor, abyste měli fotky v barevném prostoru sRGB. To bývá v ZPS X nastaveno automaticky. Při exportu fotek to zkontrolujte v Barevném prostoru, kde by mělo být „Neměnit“ nebo sRGB. Pokud nám fotky budou dodány s jiným nastavením, neručíme za barevné odchylky.

 

Pusťte se do toho

Udělejte z digitálních fotek opravdové vzpomínky. Do tvorby fotopředmětů se můžete pustit hned, vždyť Zoner Photo Studio X je na 7 dní zdarma.
 
 
 
 
×