Anonymizace

Představujeme unikátní nástroj, který vám pomůže jednoduše skrýt citlivé údaje na fotce. Nástroj obsahuje automatickou detekci a následnou anonymizaci obličejů a SPZ. Anonymizovat pak můžete i ručně vybranou oblast. Buďte o krok napřed před GDPR.

 
 
 

Využíváme unikátní technologii, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s univerzitou VUT. Automaticky a přesně detekuje i na větším množství fotek. Nástroj je součástí Zoner Photo Studia X. Jednoduchý, intuitivní, funkční.

 
 

Anonymizace SPZ

 

Automaticky detekuje na libovolném počtu fotek značky SPZ a následně je rozmaže, nebo jinak znehodnotí. Tento nástroj přijde vhod nejen když chcete sdílet svůj vozový park se světem, ale zároveň vám i záleží na vašem soukromí.

 
 
 

Další případ využití ocení všichni, kdo pracují s fotodokumentací veřejných prostor. Takto se vám dostane pod ruku mnoho fotografií, u kterých při zveřejnění riskujete problémy se zákonem. Preventivní řešení je přitom doslova na dosah 1 kliknutí.

 
 

Anonymizace obličejů

 

Automaticky detekuje všechny obličeje na libovolném počtu fotek a následně je rozmaže, nebo jinak znehodnotí. S každým detekovaným obličejem se dá pracovat i samostatně, takže si můžete určit, které obličeje na fotce chcete a které zase ne.

 
 
 

Anonymizace dalších citlivých údajů

Mějte plnou kontrolu nad citlivými údaji vás i vaší firmy. Ať už potřebujete třeba poslat osobní doklady, nebo naskenované dokumenty, můžete jednoduše zamazat nepotřebné, ale velice citlivé informace z obsahu. A co když chcete prezentovat fotku a je na ní i logo cizí firmy, nebo jiný rušivý element? Jednoduše vyberete oblast, které se automaticky zanonymizuje.

 
 
 
 
 
 

Vyzkoušejte anonymizační nástroje

Nástroj pro anonymizaci a spoustu dalších funkcí pro editaci fotek získáte v ramci Zoner Photo Studia X na 7 dní zdarma a bez závazků!

Stáhnout ZDARMA
Podporuje Windows 10