Využijte sílu
Zoner Photo Studia X
pro distanční výuku

 
 
 
 
 
 

Zoner Photo studio X je nejoblíbenější ryze český software na práci s fotkami a střih videa. Program je koncipovaný jako vše v jednom. Díky jednomu přehlednému prostředí můžete snadno fotky importovat, roztřídit, organizovat a samozřejmě i kreativně upravit, sdílet a tisknout.

 
 

Připraveno pro distanční i prezenční výuku

 

Licence do školy
i na doma

 

Přiřazená licence se automaticky páruje s emailem. Uživatel se tak může do programu přihlásit z libovolného počítače a je jedno jestli z domu, nebo ze školy.

Přehledná správa
uživatelů

 

Jednoduchá správa uživatelů umožňuje nastavit několik úrovní uživatelů podle příslušných práv. Takto snadno odlišíte učitele, kteří potřebují pouze přidávat a odebírat uživatele, technické administrátory a samotné žáky.

Materiály pro učitele
i studenty

 

Načerpejte vědomosti z mnoha materiálů. Od psaných návodů a článků, přes názorná videa, až po Praktickou tištěnou příručku. Nově pro vaše pedagogy připravujeme i ucelené učební metodiky.

Všestranné využití
programu

 

Zoner Photo Studio X vás nelimituje pouze na výuku informatiky. Tento univerzální nástroj najde využití i v přesahu do výtvarné výchovy, přírodních věd, základu společenských věd, ale třeba i na dokumentaci společenských a sportovních aktivit školy.

20 GB v cloudu
pro každého uživatele

 

Zapomeňte na přenášení dat přes flash disky, nahrajte data přímo do našeho cloudu a sdílejte je jen s kým chcete. Každý uživatel dostává zdarma 20 GB prostoru. Do cloudu lze nahrát kromě fotek i jakékoliv libovolné soubory.

Online webová
galerie Zonerama

 

Sdílejte své fotky ze světem. Zdarma získáte prémiovou online webovou galerii Zonerama, kterou můžete využívat jako vaší internetovou výstavní galerii. Sdílejte celé fotoalba s žáky, rodiči, ale klidně i celým světem.

 
 

Standard pro výuku i praxi

 

Úpravě fotek se věnujeme již 26 let. Za tu dobu se Zoner Photo Studio stalo standardem nejen pro výuku, ale i pro reálné využití. Zoner Photo Studio X v Česku aktivně využívají stovky škol, tisíce firemdesetitisíce domácích fotografů a grafiků, od amatérů, až po profesionály.

 
 

Licence pokryje všechny vaše uživatele ve škole i doma

Naše licenční politika je maximálně vstřícná a otevřená. Školní licence pokrývá kompletní využití pro celou školu. Přístup získají všichni žáci a celý pedagogický sbor a to jak pro školní, ale i soukromé domácí využití.

 
Všichni zaměstnanci školy
 
Všichni žáci
 
 
 
 
Jako zástupce města i kraje si dobře uvědomuji potřebu zpracování fotografií, které se všestranně používají v dokumentaci i v mnoha jiných oborech. Mají-li školy připravovat své absolventy pro skutečně praktický život, bez výuky zpracování fotografie se to neobejde. Výuka by ale měl být realizována moderními prostředky.
 
 
Mgr. Dalibor Blažek
náměstek hejtmanky Karlovarského kraje
a starosta Města Aš
Licence ZPS X je pro mě i mé kolegy ve škole velkým přínosem. Práci s ním totiž zvládnou úplně všichni kolegové. Základní úpravy fotografií lze totiž provádět mnohem jednodušeji než kdy předtím. Už nemusíme licencovat drahý software ve velkých objemech. Ceníme si také, že celá škola může používat program i pro domácí účely.
 
 
Ing. Radek Líbal
Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava-Helenín
 
 
 
 
 

Symbolická cena pro školy a vzdělávací organizace

Podporujeme vzdělávání, proto můžete získat celoškolní licenci za extrémně výhodných podmínek.

 

Roční licence
pro celou školu

5 990 Kč / rok

 
 

Na 1 rok s možností prodloužení

Neustále aktuální program

Pro ∞ uživatelů a počítačů

Využití ve škole i doma

 
 
Objednat

Tříletá licence
pro celou školu

15 990 Kč / 3 roky

 
Ušetříte 13 %
 

Na 3 roky s možností prodloužení

Neustále aktuální program

Pro ∞ uživatelů a počítačů

Využití ve škole i doma

Sleva 13 % na víceleté licence

 
Objednat

Pětiletá licence
pro celou školu

24 990 Kč / 5 let

 
NEJVÝHODNĚJŠÍ – Ušetříte 20 %
 

Na 5 let s možností prodloužení

Neustále aktuální program

Pro ∞ uživatelů a počítačů

Využití ve škole i doma

Sleva 20 % na víceleté licence

 
Objednat
 
 

Rádi vám poradíme

 

Neváhejte nás kontaktovat ohledně licencování, představení programu, tipů na dálkovou výuku, či možnosti školení.

 

Tomáš Paulík
Obchodní manažer pro školy a vzdělávání
+420 736 510 023 | 537 021 617 
multilicence@zoner.cz

 
 
×