Dejte svým fotkám fyzickou podobu

 

Další dva moduly Zoner Photo Studia X najdete pod názvem Tisk a Video. Své fotky v nich posunete na novou úroveň – vytvořite z nich fotopředmět nebo video. Jak je to možné? Pepa pro vás má nachystanou odpověď:

Poznámka: S novou aktualizací 2022 jsme rozdělili modul Vytvořit na dva samostatné moduly –⁠ Tisk a Video.

 

Dejte svým fotkám tvar

Už to opravdu nemůže být snazší. Zachyťte na fotkách to, co vám dělá radost, fotky upravte a vytvořte z nich krásné fotoobrazy nebo je poskládejte do fotoknihy. To všechno v jediném softwaru - Zoner Photo Studiu X. A za pár dní (záleží v jaké části světa žijete) čekejte kurýra se svým výtvorem před dveřma. Nebo si exportujte předpřipravené PDF a vytiskněte si své fotky sami v pohodlí domova.

Rozhraní modulu Tisk je stejné napříč všemi produkty. Takže jako příklad můžete použít tenhle návod k vytvoření vlastní knihy a vytvořit si třeba fotoobraz nebo kalendář.

Poznámka: Ve videu se mluví o modulu Vytvořit, v současnosti ho najdete ve svém ZPS X pod názvem Tisk.

 

A taky můžete upravovat videa

Přesně tak. A ne jen tak obyčejně – v Zoner Photo Studiu X můžete vytvářet 4K h264 a HEVC videa s hudbou, přechodovými efekty, úpravami barev. A to i vícestopá videa. Jednoduše řečeno, splní všechny vaše přání při stříhání videa z dovolené nebo při vytváření videoklipu na rodinnou oslavu. Přesvědčte se sami v modulu Video.

 

Jste připraveni? Tady je krátký návod, jak vytvořit jednoduché video a ještě jeden pro pokročilejší, kde se dozvíte, jak pracovat se stopami, titulky a přechody.

Tip: Ve Video-editoru můžete vytvořit také vlastní cinemagraph!

… nebo vytvořit časovou smyčku

Časová smyčka je vlastně série snímků, které zachycujete v delším časovém oknu a později je po sobě přehrajete tak, že působí zrychleně. Pohybující se obloha, provoz na silnicích… Už jste se s tím jistě setkali. A my pro vás máme dobrou zprávu – tohle v Zoner Photo Studiu x zvládnete taky. Připravili jsme pro vás nástroje, díky kterým své snímky snadno uspořádáte tak, jak potřebujete, a vytvoříte z nich časovou smyčku. A bez návodu to nepůjde – tady najdete, jak na to.

 

A to je prozatím všechno… nebo ne?

Moduly Tisk a Video jsou poslední zastávkou v našem průvodci Zoner Photo Studiem X. Každý z modulů jsme se vám snažili představit komplexně – ukázat vám rychlé a praktické úpravy – abyste měli představu o tom, k čemu můžete Zoner Photo Studio X používat. Ale nezapomínejte, že je v něm toho mnohem víc. 

Ale hlavně: Bavte se při úpravě svých fotek!

Nezapomeňte Pokud budete mít někdy pocit, že jste se ztratili a budete potřebovat se Zoner Photo Studiem X pomoci, vždycky se můžete obrátit na náš tým podpory. Rádi vám pomůžou a vy si budete moct být jistí v kramflecích.