Online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

 

Covid 19 zhatil plány mnoha lidem, včetně řady fotografů. Využijte toho a nechejte se ve volném čase vzdělávat našimi ambasadory, které znáte z našich stránek a příspěvků na sociálních sítích.

100 % odměn za školení získávají přímo fotografové.

Jak funguje rezervace?

 1. Na této stránce si vyberete ambasadora, jehož fotky se vám líbí.
 2. V rezervačním systému si vyberete školitele a zamluvíte vybraný termín.
 3. Cena za hodinu konzultace je 500 Kč, fakturu na tuto částku obdržíte od školitele.
 4. Se školitelem dohodnete (e-mailem nebo jiným kanálem) obsah školení nebo nasdílíte předem fotky k úpravě a domluvíte se na platbě za školení.

Jak funguje online školení?

 1. Školitel vám pošle odkaz na online setkání (Google Meet nebo jiné podle dohody, obvykle není třeba nic instalovat) a údaje k platbě převodem.
 2. Kdykoliv před termínem školení se přihlásíte na vstupní stránku setkání a ověříte, že vám v prostředí funguje mikrofon, případně webkamera.
 3. 5 minut před domluveným termínem se oba připojíte a po kontrole připojení se začnete vzdělávat.

 

 

Zdeňka Povolen

Jsem portrétní fotografka, zaměřuji se na focení lidí a snažím se povýšit focení na zážitek. Věřím v dopad psychologie na focení jako profesi. Moje oblíbená oblast je dramatický portrét, ráda používám emoce, speciální efekty a kostýmy.

Moje úpravy vždy byly a jsou prováděné v ZPS X. Za roky užívání jsem se naučila ovládat většinu funkcí, které program nabízí. Zcela se orientuji v modulu Vyvolat a denně používám i modul Editor. 

Mojí parketou je portrét. Úpravy lidí a atmosféry na fotkách, přirozené retuše obličeje, zdokonalení fotky barevně, světelně i invazivně. Tedy včetně odstranění nežádoucích elementů, změn na modelce i jejím okolí a přidávání objektů do fotky. 

Školení dočasně rezervujte přímo u Zdeňky na mailu vratna.zdenka@gmail.com
Na vyžádání můžete pořídit také dárový poukaz.
 

 
  
 

Jiří Urban

Jmenuji se Jirka a jsem převážně svatební, portrétní a lifestyle fotograf (a videomaker). Kromě toho jsem milovník vintage skel a jejich specifického charakteru.

Focení se věnuji několik let. Za tu dobu jsem vyzkoušel řadu programů na úpravu fotek, nakonec jsem ale skončil u ZPS X, který poslední rok využívám jako hlavní nástroj nejen pro zábavu, ale převážně profesionálně.

Na workshopu se mnou se zaměříme na modul Vyvolat, ve kterém si ukážeme kromě základních úprav také pokročilý coloring a retuše. Jsem připraven reagovat na jakékoli vaše dotazy, takže sem s nimi. :)

Rezervovat školení s Jirkou

TIP: Pořiďte dárkový poukaz na školení přímo u Jirky na e-mailu info@jiriurban.eu

 
 
 

Honza Musil

Už odmala velice rád vyrážím do pro mě neznámých světů, kde zaznamenávám okamžiky na svůj fotoaparát.

Rád se s vámi podělím o své know-how v krajinářské, portrétní a černobílé fotografii a o to, jak své fotografie posunout k lepším výsledkům v programu Zoner Photo Studio X.

Velkou inspirací jsou pro mě světelné proměny v krajině, které kouzlí vycházející slunce. Rád z nich pak tvořím časosběrná videa. 

Těším se na viděnou,
Honza

Rezervovat školení s Honzou

TIP: Pořiďte dárkový poukaz na školení přímo u Honzy na e-mailu honza@pribehysvetla.cz

 
  
 

Matěj Liška

Fotím hlavně portréty nebo krajiny, ale převážně s lidským prvkem. Pokud jde o úpravy, tak mám hromadu zkušeností s různými styly colorgradingu a obecně s úpravami v modulu Vyvolat, protože pravidelně tvořím presety na stránky zoner.cz.

Dále vám můžu dát tipy na jednoduché, ale efektní úpravy a fotomontáže v Editoru.

V neposlední řadě vám rád pomohu s pochopením funkcí ZPS X. O těch mám velmi dobrý přehled i díky dlouholetým zkušenostem na technické podpoře Zoner Photo Studia.

Rezervovat školení s Matějem

TIP: Pořiďte dárkový poukaz na školení přímo u Matěje na e-mailu foto@matejliska.cz  

 
 
 

Daniel Kasal

Zaměřuji se primárně na focení přírody, architektury a portrétů. Rád vás naučím své postupy nasbírané v těchto žánrech.

Nejlépe vám mohu pomoci, když mi předem pošlete své fotky a společně se potom pobavíme o vhodných úpravách a nástrojích, případně retuších, které povedou ke kýženému výsledku.

Rezervovat školení s Danielem

TIP: Pořiďte dárkový poukaz na školení přímo u Daniela na e-mailu daniel@kasal.info

 
  
 

Jakub Miškovský

Při fotografování se snažím do fotografie zanést i
kousek fantazie a kreativity.

Mám velmi blízko k fotografování přírody, krajinek a poslední dobou i lidí. Snažím se vždy vymyslet něco, co by mohlo fotografii ozvláštnit.

Mnohdy jsou mé fotografie složeny z více fotek v modulu Editor a často jsou upraveny
posunem barev. Poslední dobou téměř vždy používám lokální úpravy. Fotím a upravuji především ve formátu JPG.

Uživatelem Zoner Photo Studia jsem od jeho verze 12 a za tu celkem dlouhou dobu jsem stihl mnohé pochytit. Už se těším, až si o tom spolu řekneme víc.

Rezervovat školení s Jakubem

TIP: Pořiďte dárkový poukaz na školení přímo u Jakuba na emailu jakub.miskovsky@email.cz 

 
 

Pravidla rezervací

Pro pořádek uvádíme několik pravidel a informací. Využitím těchto stránek a rezervačního systému potvrzujete, že jste se s nimi seznámili a budete je dodržovat.

 • ZONER software, a.s. (www.zoner.cz) nabízí prostor pro společnou domluvu školení nebo individuálních konzultací zájemců a školitelů (fyzických osob podnikajících), a to tuto webovou stránku a rezervační systém na platformě Reservio. Může také využít své komunikační kanály k propagaci tohoto projektu.
 • Domluvu o školení nebo individuální konzultaci provádí zájemce vždy s konkrétním školitelem. Platba za poskytnutou službu je hrazena předem na účet konkrétního školitele. Školitel za tuto službu vystaví zájemci fakturu.
 • ZONER software, a.s. nepřijímá od zájemců za školení žádné finanční odměny, veškeré platby směřují přímo ke školitelům.
 • U všech školitelů byla předem prověřena kvalita přenosu sdílení obrazovky a hovoru. Zájemce o školení musí na své stránce zajistit kvalitní internetové připojení a minimálně mikrofon pro obousměrnou komunikaci.
 • Případnou nespokojenost s průběhem školení (ať už po stránce obsahu nebo technické kvality spojení) prosím zkuste vyřešit se školitelem. Pokud nenaleznete shodu, napište nám prosím na marketing@zoner.cz. 
 • Platba za hodinu probíhá předem na účet školitele. Školitel vystavuje zájemci fakturu. Číslo účtu pro platbu a fakturační údaje si zájemce a školitel předají osobní komunikací.
 • Rezervovanou a zaplacenou hodinu je možné stornovat do 48 hodin před dohodnutým termínem, zaplacená částka se vrací. Po této době záleží podmínky stornování na domluvě se školitelem (přesunutí na jiný termín, vrácení části nebo celého poplatku).