Dejte svým fotkám fyzickou podobu

 

Další dva moduly Zoner Photo Studia X najdete pod názvem Tisk a Video. Své fotky v nich posunete na novou úroveň – vytvořite z nich fotopředmět nebo video. Jak je to možné? David pro vás má nachystanou odpověď:

Poznámka: Ve videu se mluví o modulu Vytvořit. Ten jsme s novou aktualizací 2022 jsme rozdělili na dva samostatné moduly –⁠ Tisk a Video. Zmíněné funkce ve videu se však ovládají stejným způsobem, takže klidně koukejte.

 

Dejte svým fotkám tvar

Už to opravdu nemůže být snazší. Zachyťte na fotkách to, co vám dělá radost, fotky upravte a vytvořte z nich krásné fotoobrazy nebo je poskládejte do fotoknihy. To všechno v jediném softwaru - Zoner Photo Studiu X. A za pár dní (záleží v jaké části světa žijete) čekejte kurýra se svým výtvorem před dveřma. Nebo si exportujte předpřipravené PDF a vytiskněte si své fotky sami v pohodlí domova.

Rozhraní modulu Tisk je stejné napříč všemi produkty. Takže jako příklad můžete použít tenhle návod k vytvoření vlastní knihy a vytvořit si třeba fotoobraz nebo kalendář.

Poznámka: Ve videu se mluví o modulu Vytvořit, v současnosti ho najdete ve svém ZPS X pod názvem Tisk.

 

A taky můžete upravovat videa

Přesně tak. A ne jen tak obyčejně – v Zoner Photo Studiu X můžete vytvářet 4K h264 a HEVC videa s hudbou, přechodovými efekty, úpravami barev. A to i vícestopá videa. Jednoduše řečeno, splní všechny vaše přání při stříhání videa z dovolené nebo při vytváření videoklipu na rodinnou oslavu. Přesvědčte se sami v modulu Video.

Jste připraveni? Tady je krátký návod, jak vytvořit jednoduché video a ještě jeden pro pokročilejší, kde se dozvíte, jak pracovat se stopami, titulky a přechody.

Tip: Ve Video-editoru můžete vytvořit také vlastní cinemagraph!

… nebo vytvořit časovou smyčku

Časová smyčka je vlastně série snímků, které zachycujete v delším časovém oknu a později je po sobě přehrajete tak, že působí zrychleně. Pohybující se obloha, provoz na silnicích… Už jste se s tím jistě setkali. A my pro vás máme dobrou zprávu – tohle v Zoner Photo Studiu x zvládnete taky. Připravili jsme pro vás nástroje, díky kterým své snímky snadno uspořádáte tak, jak potřebujete, a vytvoříte z nich časovou smyčku. A bez návodu to nepůjde – tady najdete, jak na to.

 

A to je prozatím všechno… nebo ne?

Moduly Tisk a Video jsou poslední zastávkou v našem průvodci Zoner Photo Studiem X. Každý z modulů jsme se vám snažili představit komplexně – ukázat vám rychlé a praktické úpravy – abyste měli představu o tom, k čemu můžete Zoner Photo Studio X používat. Ale nezapomínejte, že je v něm toho mnohem víc. 

Ale hlavně: Bavte se při úpravě svých fotek!

Nezapomeňte Pokud budete mít někdy pocit, že jste se ztratili a budete potřebovat se Zoner Photo Studiem X pomoci, vždycky se můžete obrátit na náš tým podpory. Rádi vám pomůžou a vy si budete moct být jistí v kramflecích.