Vážení příznivci aplikace INSHOP
prázdniny se přehouply do druhé poloviny a věříme, že si je užíváte v pohodě a klidu.
Pro zpestření vám posíláme několik aktualit týkajících se INSHOP4, které vás jistě potěší.
INSHOP Team
V této zprávě naleznete
- Novinky verze 4.1.8
- Visual Search pro IE8
- Upozorněte na Visual Search
- Knihy Zoner Pressu
- Letní akce u CZECHIE
PRODEJNA měsíce ČERVENCE 2009 - Adidasmania
Autorizovaný e-shop nabízí aktuální kolekci značky adidas. V tomto internetovém obchodě najdete módní kolekci Originals pro ženy, muže a děti, ale i sportovní zboží v různých kategoriích (Fotbal, Hala, Indoor, Outdoor, Plavání, Tenis, Basketbal a další).
NOVINKY
Verze 4.1.8.

- Podpora Visual Search pro IE 8
- RSS kanály
- Více adres v objednávce u neregistrovaného uživatele
- Firemní údaje v adrese dodání u objednávky
- Klávesová zkratka Ctrl+c pro kopírování obsahu objednávky
Objevte nové funkce
Visual Search pro IE8
Rozšířená funkce našeptávače

Ve verzi 4.1.8. jsme vám připravili zajímavé novinky. První z nich je podpora funkce Internet Exploreru 8 Visual Search. Jedná se o rozšíření našeptávače umožňující Vašim stálým zákazníkům rychle vyhledávat zboží na vašem eshopu přímo z vyhledávacího pole v prohlížeči. Pokud na svém INSHOPu využíváte pro vzhled standardní šablony, máte již nyní podporu pro funkci Visual Search na své prodejně aktivní. Pokud máte šablony pro vzhled upravovány, je nutné je pro využití funkce Visual Search doplnit způsobem uvedeným v nápovědě.
To, že tuto funkci poskytujete, vaši zákazníci zjistí u vyhledávacího pole prohlížeče, jehož ikonka se aktivuje a zbarví do žluta (viz obrázek).

TIPY A TRIKY
Upozorněte své zákazníky na funkci Visual Search
Vaše zákazníky na tuto možnost můžete upozornit, přidáním odkazu např. hned pod box vyhledávání.
Tipy odjinud
WordPress – efektivní publikování na webu
První kniha na českém knižním trhu k nejoblíbenějšímu publikačnímu systému WordPress! Mít svou vlastní webovou stránku nebo blog už dlouho není pouze výsadou grafomanů. Dnes se zdá, že na webu publikují opravdu všichni – od mezinárodních korporací až po tu hezkou slečnu, co bydlí hned vedle vás.
V létě 1+1 webhosting zdarma od Czechie
Léto, slunce, opalování ... a 2 webhostingy za cenu jednoho.
Objednejte si v období letních prázdnin webhostingový program u Czechie a získejte stejnou službu zdarma jako bonus. Můžete tak například získat 2 moderní programy Linux PHP5 nebo dotNET za cenu jednoho.
Jste živnostníci nebo máte vlastní firmu a chcete svoje výrobky či služby prezentovat na internetu? Využijte akci 1+1 a vytvořte si webové stránky na www.WeboveStrankySnadno.cz
Nevyužijete? Darujte!
Zákaznický bonus je možné věnovat někomu blízkému, který tak získá až rok profesionálního webhostingu zdarma. Všechny podmínky akce jsou uvedeny zde.






