www.zoner.eu
    Czechia.com | inShop.cz | CA Czechia.cz | inMail.cz | Interval.cz | ZonerPress.cz | INSHOP4 | zonerama.cz
Zoner software - hlavní rozcestník
základ pro profesionální e-byznys

Přihlaste se k odběru zpravodajeNapište nám připomínky, podněty, nápady a přání
Opište číselný kód


Doporučujeme
Czechia.com

Regzone.cz

Interval.cz

Zonerpress.cz

CACzechia.cz

Podporované ekonomické systémy

V porovnání s konkurencí, Zoner inShop 3 dokáže komunikovat s nejvíce ekonomickými systémy. Zde je jejich přehled:

Přehled podporovaných ekonomických systémů

Money S3
Money S3 Ekonomický systém pro živnostníky a malé a střední společnosti v oborech nákup/prodej, služby a výroba. Pracuje v prostředí Windows a je snadno a pohodlně ovladatelný. Nabízí všechny běžné moduly: podvojné účetnictví, daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady a objednávky, mzdy pro malé i velké organizace, evidenci majetku, knihu jízd, homebanking a řadu dalších doplňků. Díky produktu "Aktualizace" je Money S3 udržován vždy v aktuální verzi vsouladu s  ČR i EU legislativou. Noví uživatelé dostávají Aktualizaci první účetní rok zdarma.
Více na www.money.cz.

POHODA
POHODA POHODA je oblíbený účetní software pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro podvojně účtující nevýdělečné organizace a svobodná povolání.
Více na www.stormware.cz.

ABRA G2 a G3
ABRA G3 Ekonomický systém Abra G2 a Abra G3 je napojen na službu Zoner inShop 3 díky programu inShop DataLink od autorizovaného partnera DPS Technology. ABRA G2 Tento software Vám umožní dokonalé propojení elektronického obchodu a ekonomického systému.
ABRA G3 - Otevřený ekonomický systém Client/Server pro střední a větší firmy s možností provozu na serverové platformě MS Windows nebo OS Linux.
ABRA G2 - Výkonný ekonomický software pro malé firmy využívající moderní technologie Client/Server.
Více na www.aktis.cz.

LCS SIS21
LCS SIS21 Ekonomický systém LCS SIS21 je modulární software pro zpracování ekonomických, účetních a návazných agend malých a středních firem účtujících v podvojném nebo jednoduchém účetnictví. Je vhodný pro použití na 1 počítači nebo počítačové síti až o 20 stanicích. Díky použité architektuře file/server bezpečně funguje na sítích typu PTP i LAN. Je hardwarově nenáročný a ve většině případů nevyžaduje žádný upgrade technického vybavení. Jeho zavedení je velmi snadné a zvládne jej i sám uživatel.
Více na www.lcs.cz.

OR-SYSTEM
OR-SYSTEM OR-SYSTEM je určen pro široké spektrum výrobních a obchodních společností, pro výrobu kusovou, malosériovou, sériovou a hromadnou. Hlavním cílem OR-SYSTEMu je uchovat uživateli jeho konkurenční výhodu zabezpečením kvalitních informací pro řízení a rozhodování v reálném čase.
Více na www.orcz.cz.

MAGIS
MAGIS MAGIS je modulární systém a díky velmi široké paletě nastavitelných parametrů jej lze úspěšně provozovat na firmách nejrůznějšího zaměření. I když se jedná o velmi rozsáhlý a komplexní systém, uživatelé mají k dispozici jen funkce, které potřebují a nejsou zatěžování rozsáhlými menu, které často vedou k jejich dezorientaci.
Více na www.dsb.cz.

ISO
ISO Informační systém ISO je vhodný pro vedení ekonomické, provozní a obchodní agendy podniku. Jeho uživateli jsou firmy menší a střední velikosti, a to jak ze sféry výrobní a obchodní, tak i z oblasti příspěvkových organizací, školství a služeb. Koncepce a vývoj systému se řídí potřebami stávajících uživatelů a vychází z trendů a požadavků trhu informačních technologií.
Více na www.iftprogres.cz.

Info Office
Info Office Ekonomický systém Info Office zpracovává pokladny, došlé faktury, bankovní výpisy a interní doklady, homebanking, majetek, pohledávky a závazky a umí vystavit i jednoduché textové faktury. Všechny účetní operace lze členit na střediska, činnosti a zakázky, analytická část konta je čtyřmístná.
Více na www.info-office.cz.

Pro měsíc Červen: více na www.inshop.cz
reference reference
AKTUALITY
14.7.2011 - Ocenění Prodejna měsíce června 2011 získává www.skinshop.cz.
10.6.2011 - Ocenění Prodejna měsíce května 2011 získává www.vino-pruhonice.cz.
5.5.2011 - Ocenění Prodejna měsíce dubna 2011 získává shop.kolobka.cz.
22.2.2011 - Ocenění Prodejna měsíce března 2011 získává www.motorky-ctyrkolky.com.
22.2.2011 - Ocenění Prodejna měsíce února 2011 získává www.ergo-product.cz.
7.2.2011 - Ocenění Prodejna měsíce ledna 2011 získává www.oleje-levne.com.
19.1.2010 - Ocenění Prodejna měsíce prosinec 2010 získává www.topmobily.cz.
08.12.2010 - Ocenění Prodejna měsíce listopad 2010 získává www.h-centrum.cz.
16.11.2010 - Ocenění Prodejna měsíce října 2010 získává www.teno.cz.
Knižní tip:
© 2004 ZONER software, a.s. Všechna práva vyhrazena. Informace o ochraně osobních údajů.
Kontakt: e-mail: info@zoner.cz, tel: 543 257 244.