www.zoner.eu
    Czechia.com | inShop.cz | CA Czechia.cz | inMail.cz | Interval.cz | ZonerPress.cz | INSHOP4 | zonerama.cz
Zoner software - hlavní rozcestník
základ pro profesionální e-byznys

Přihlaste se k odběru zpravodajeNapište nám připomínky, podněty, nápady a přání
Opište číselný kód


Doporučujeme
Czechia.com

Regzone.cz

Interval.cz

Zonerpress.cz

CACzechia.cz

Podporované platební systémy

Zoner inShop 3 podporuje celkem 10 platebních systémů v ČR a SR, což je v porovnání s konkurenčními řešeními nejvíce.

Přehled podporovaných platebních systémů

MUZO
MUZO Plnohodnotná on-line platba embosovanými platebními kartami VISA a Eurocard/Mastercard. Obchodník musí mít uzavřenou smlouvu s Komerční bankou, ve které musí mít i účet. Prostředky jsou při platbě na účtu zákazníka blokovány, převod je realizován do 5 dní.
Více na www.muzo.com.

ON-LINE půjčka Cetelem
Cetelem Jedna z prvních osobních půjček na českém trhu, o kterou mohou klienti zažádat prostřednictvím internetu (on-line žádost) a předběžné rozhodnutí o schválení se dozví okamžitě. Umožňuje půjčit si hotovost v rozmezí 20 000 - 500 000 Kč s volitelnou délkou splatnosti dle požadavků klienta.
Více na www.onlinepujcka.cz.

eBanka
eBanka Platba přes eBanku je také on-line. Omezení spočívá v tom, že nakupující i obchodník musí mít účty u eBanky. Obchodník musí mít s eBankou uzavřenou smlouvu. Platby přes eBanku je možné v Zoner inShop Designeru on-line ověřovat.
Více na www.ebanka.cz.

3D secure
3D secure Online platby kartou na internetu prostřednictví řešení 3D Secure České spořitelny. V současnosti lze k platbám na internetu použít výhradně embosované karty Visa a MasterCard. Nejdůležitější změnou oproti současném stavu je, že údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance, která zajistí zakódovaný přenos dat a obchodníkovi pouze sdělí výsledek transakce.
Více na www.csas.cz.

Aura Karta
Aura Karta Jedna z nejznámějších úvěrových karet od společnosti Cetelem. Umožňuje nakupovat i v případech, kdy zákazník nemá potřebnou disponibilní částku na vybrané zboží. Zákazník si při žádosti o Aura Kartu vybere úvěrový rámec v rozsahu 10.000,- až 60.000,- Kč, které pak může libovolně používat k platbám na internetu i v kamenných obchodech.
Více na www.aurakarta.cz.

OK karta
OK karta Úvěrová karta od společnosti GE Capital. Princip je podobný jako u Aura Karty, pouze podmínky získání jsou odlišné. Obchodník musí uzavřít smlouvu s GE Capital Multiservis.
Více na www.gecapital.cz.

Internetový spotřebitelský úvěr
GE Money Jedná se o úvěrovou platbu Multiservis GE Money. Při potvrzování obednávy si vyberete druh úvěru. Váš dotaz bude v reálném čase zpracován. Po Vašem potvrzení je o rozhodnutí, zda byl úvěr schválen, informován také internetový obchod, ve kterém jste provedl objednávku. V případě schválení spotřebitelského úvěru internetový obchod vytiskne smlouvu o úvěru a společně s objednaným zbožím Vám ji doručí k podpisu.
Více na www.gemoney.cz.

T-Mobile GSM banking
T-Mobile GSM banking Platit prostřednictvím T-Mobile GSM bankingu mohou všichni majitelé mobilních telefonů, T-Mobile s aktivovanou službu GSM banking. Navíc musí mít účet u některé z českých bank, které tento typ platby podporují. Přijímat tento typ platby mohou všichni obchodníci bez omezení. Podmínkou je pouze vlastní bankovní účet.
Více na www.t-mobile.cz.

NetBanka
NetBanka Platební systém Živnostenské Banky k jejíž používání není třeba instalace žádné speciální aplikace. Tento systém je zabezpečen pomocí elektronického podpisu a veškerá komunikace mezi klientem a bankou je šifrovaná. Pro přihlášení do NetBanky je třeba znát uživatelské jméno a heslo pro vstup do NetBanky a mít SSL certifikát. Pro provedení libovolné finanční operace je navíc nutné mít podpisový certifikát.
Více na www.zb.cz.

Card Pay
Card Pay Platební systém slovenské Tatrabanky, umožňuje přijímat on-line platby embossovanými platebními kartami VISA a EC/MC podobně jako v ČR MUZO nebo CitiConnect. Obchodník musí mít u Tatrabanky vlastní účet a musí s Tatrabankou uzavřít smlouvu. O výsledku autorizace platební transakce jsou nakupující i prodávající informování ihned. Proběhne-li transakce úspěšně, jsou převedeny prostředky na konto obchodníka do 10 dní.
Více na www.tatrabanka.sk.

Tatra Pay
Tatra Pay Platební systém Tatrabanky umožnuje provádět on-line platby pouze v rámci této banky. Obchodník i zákazník musejí mít účet u Tatrabanky, zákazník navíc musí mít aktivovaný internet banking, obchodník musí zase s Tatrabankou uzavřít patřičnou smlouvu. Převod prostředků probíhá po úspěšné autorizaci okamžitě.
Více na www.tatrabanka.sk.

Platba ON-LINE
Poštová banka Jedná se o online platbu Poštovej banky. Zákazníkem je přesměrován přímo do Internetbankingu PB. Obchodík obdrží už jen informaci o realizované platbě. Podmínkou pro obě strany je vedení účtu u Poštovej banky.
Více na www.pabk.sk.

Všeobecná úvěrová banka
Všeobecná úvěrová banka Online služba e Platby VÚB je určená klientům VÚB (zákazníkům). Podmínkou zřídění služby ePlatby je uzavření účtu u VUB. VUB banka před nedávnem rozběhla službu eCard, což je obdoba služby CardPay. Systém akceptuje embosované karty VISA/Mastercard. Připravuje se spolupráce se společností American Express. Podmínkou používání je také mít uzavřený účet u VUB.
Více na www.vub.sk.

SporoPay online
Tatra Pay Online platba Slovenské spořitelny. Zákazník je přesměrován na stánku platby s vyplněným formuálřem, kde potvrdí číslo svého účtu. Obchodník je obratem informován o výsledku realizace platby. Podmínkou je vedení účtu obchodníka i zákazníka u Slovenské spořitelny.
Více na www.slsp.sk.

Sporo Pay
Sporo Pay Platební systém u Slovenské spořitelny. Účet zde musí mít nakupující i obchodník. Nakupující musí mít navíc aktivován internet banking a obchodník musí mít se Slovenskou spořitelnou uzavřenou smlouvu. Převod prostředků probíhá po úspěšné autorizaci okamžitě.
Více na www.slsp.sk.

Ekoma Leasing
Ekoma Leasing Platba za zboží formou leasingu u společnosti GREENKELEASING s.r.o.. Tuto možnost mají zákazníci pouze v případě, že jde o zboží výpočetní nebo kancelářskou techniku.
Více na www.ekoma-leasing.cz.

Pro měsíc Červen: více na www.inshop.cz
reference reference
AKTUALITY
14.7.2011 - Ocenění Prodejna měsíce června 2011 získává www.skinshop.cz.
10.6.2011 - Ocenění Prodejna měsíce května 2011 získává www.vino-pruhonice.cz.
5.5.2011 - Ocenění Prodejna měsíce dubna 2011 získává shop.kolobka.cz.
22.2.2011 - Ocenění Prodejna měsíce března 2011 získává www.motorky-ctyrkolky.com.
22.2.2011 - Ocenění Prodejna měsíce února 2011 získává www.ergo-product.cz.
7.2.2011 - Ocenění Prodejna měsíce ledna 2011 získává www.oleje-levne.com.
19.1.2010 - Ocenění Prodejna měsíce prosinec 2010 získává www.topmobily.cz.
08.12.2010 - Ocenění Prodejna měsíce listopad 2010 získává www.h-centrum.cz.
16.11.2010 - Ocenění Prodejna měsíce října 2010 získává www.teno.cz.
Knižní tip:
© 2004 ZONER software, a.s. Všechna práva vyhrazena. Informace o ochraně osobních údajů.
Kontakt: e-mail: info@zoner.cz, tel: 543 257 244.